RSS

Месечне архиве: фебруар 2020

Консултативна настава, термини за МАРТОВСКИ РОК 2019/2020. год.

Српски језик и књижевност
Мајсторовић Јелена 02.03.      14.30-16.00 /
Бјелица Јасмина 03.03.      14.30-16.00 /
Математика
Марковић Маја 05.03.      18.00-19.30 /
Андесилић Ивана 09.03.      15.00-16.30 /
Енглески језик
Топалски Дијана 04.03.      13.30-15.00 /
Ратковић Миа 05.03.      15.00-16.30 /
Немачки језик
Марковић Драгица 03.03.      14.30-16.00 /
Илић Вања 04.03.      13.30-15.00 /
Руски језик
Протић Верица 03.03.      15.00-16.30 /
Француски језик
Петровић Славица 04.03.      14.00-15.30 /
Биологија; Екологија и заштита животне средине
Кричковић Данијела 02.03.      15.00-16.30 /
Танацковић Александра 05.03.      15.00-16.30 /
Физика
Домазет Снежана 03.03.      18.00-19.30 /
Бањац Милош 05.03.      15.00-16.30 /
Хемија
Јовановић Љиљана 03.03.      17.00-18.30 /
Евица Радичанин Ковачић 04.03.      14.00-15.30 /
Ликовна култура
Маришан Дејана 04.03.      17.00-18.30 /
Музичка уметност
Атанасов Мирослав 04.03.      16.00-17.30 /
Историја
Јосимов Весна 02.03.      17.00-18.30 /
Јевтић Оливера 09.03.      15.00-16.30 /
Физичко васпитање
Марцикић Предраг 11.03.      13.30-15.00 /
Обрадовић Наташа 06.03.      15.00-16.30 /
Географија
Алајица Данијела 02.03.      18.00-19.30 /
Ђукић Љубица 04.03.      15.00-16.30 /
Социологија; Социлогија са правима грађана, Устав и права грађана, Грађанско васпитање
Кантар Оливера 02.03.      16.00-17.30 /
Филозофија
Алишић Жељка 11.03.      14.00-15.30 /
Психологија
Мазалица Ђокић Наташа 04.03.      15.00-16.30 /
Јурик Марина 09.03.      14.00-15.30 /
Верска настава
Берић Ненад 04.03.      15.00-16.30 /
Медић Душан 06.03.      17.00-18.30 /
Група машинских предмета (Техничко цртање; Механика; Машински елементи)
Ђурнић Љиљана 10.03.      13.30-15.00 /
Милинковић Марија 05.03.      15.00-16.30 /
Група машинских предмета (Мотори и моторна возила; Технологија материјала; Основи машинства)
Панић Драган 05.03.      14.00-15.30 /
Станковић Соња 06.03.      15.00-16.30 /
Група електротехничких предмета и информатика (Средства осигурања и везе; Основи електротехнике; Рачунарство и информатика; информац. системи желе.)
Кешељ Татјана 03.03.      18.00-19.30 /
Грујић Миломир 02.03.      16.00-17.30 /
Група електротехничких предмета и информатика (Електрични уређаји; Електрична опрема на вученим возилима; Електрични и електронски уређаји Изборна технологија рада – електровуча)
Ацкета Предраг 10.03.      17.30-19.00 /
Група економских предмета
Раушевић Светлана 03.03.      17.00-18.30 /
Судар Вера 02.03.      14.00-15.30 /
Група саобраћајних предмета – друмски смер (Стручни предмети и практична настава)
Николић Данијела 02.03.      14.00-15.30 /
Милојевић Гордана 05.03.      18.00-19.30 /
Група саобраћајних предмета – железнички смер
Јовановић Слободан 05.03.      17.00-18.30 /
Фтуртула Драган 10.03.      15.00-16.30 /
Практична настава – железнички смер
Сомборски Жика 02.03.      14.00-15.30 /
Михајловић Бранка 05.03.      16.30-18.00 /
Група машинских предмета – железнички смер
Шолак Зорица 02.03.      14.00-15.30 /
Филиповић Драгиша 11.03.      15.00-16.30 /
Група саобраћајних предмета – ПТТ смер
Ђурашиновић Драган 05.03.      15.00-16.30 /
Унтербергер Марија 02.03.      14.00-15.30 /
Група саобраћајних предмета – наутички смер
Томановић Предраг 10.03.      17.00-18.30 /
Мак Маријан 03.03.      14.00-15.30 /
 
Коментари су искључени на Консултативна настава, термини за МАРТОВСКИ РОК 2019/2020. год.

Објављено од стране на 26 фебруара, 2020 инч Консултативна настава